Hakkımızda

Vizyonumuz
 

 
Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgili ve müşterilerimize değer katan öncü bir kuruluş olmayı hedeflemek.
 
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlamak
 
Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.
 
Deneyimli kadromuzla birlikte müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.
 
Sürdürülebilir büyümeyle hissedarlarımızla beraber  en yüksek değeri yaratmak,
 
Enerji, tarım, besicilik, turizm, gayrimenkul, inşaat alanlarındaki hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere doğru ve karlı yatırımlar sağlamayı hedeflemek.
 
 Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı elde etmek.
 
 Enerji, tarım, besicilik, turizm, gayrimenkul, İnşaat sektörlerindeki verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen girişimcilik ruhu taşıyan, yenilikçi ve ilerleyen teknoloji doğrultusunda inovatif fikirler üretmekle beraber Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 
Şirketimiz, değişimleri öngören dinamik yapısıyla, liderlik , öncülük ve yaratıcılık değerlerini esas alarak  yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda  büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir.
 
Kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.
 
 
 
 
Misyonumuz
 
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
 
Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek,
 
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak,
 
Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,
 
Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,
 
Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak,
 
Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak,
 
Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak,
 
Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız ve iştiraklerimiz arasında sinerji yaratmak,
        
Yatırım ve Finansman alanında yenilikçi yaklaşımlar ortaya koymak,
 
Hissedarlarımızla ile birlikte bulundukları pazarları da büyütebilmek ve ülke ekonomisine fayda sağlamak,
 
Finansal potansiyeli yüksek, büyüme ve kazanç vadeden projelere yatırım yaparak Türkiye’de karlı yatırımların artmasına katkıda bulunmak,
 
Hissedarlarımızla risk ve kar dengesini en optimum seviyede tutacak şekilde yönlendirerek, sürdürülebilir ve karlı büyümeyi sağlamak,
 
Ticari yenilikçilik niteliklerine sahip fikirleri olan girişimcileri finansman olanaklarıyla desteklemek,
 
Kurumsal yönetim ilkelerine sıkı sıkıya bağlı, gelişimi ve değişimi planlayabilen, ekip çalışmasıyla örnek olan bir yönetim modeli ortaya koymaktır.

Sık Sorulan Sorular

Evet, hosting paketlerimizden yararlanmanız tamamiyle sizin tercihinize bırakılmıştır ve belirtilen sunucu özelliklerinin karşılanması takdirde istediğiz hosting veya sunucu hizmeti sağlayan firmalar ile çalışabilirsiniz.
Yazılımın çalışması için linux tabanlı bir sunucunun Php 5.4.x, Php 5.5.x sürümlerinde ve ioncube destekli olması yeterli olacaktır.
Evet, yazılım paketleri için ödediğiniz bedel tek seferliktir.
Emlak Sistemi detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hosting paketleri detay sayfasından seçtiğiniz paketi bize bildirerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yazılımı satın aldıktan sonra siteniz kısa sürede kurulup aktive edilecektir.
Emlak Sistemi paketlerine hosting ve domain (alan adı) dahil değildir. Bunları isterseniz çeşitli firmalardan ya da bizden temin edebilirsiniz.
Evet, eğer bir web yazılım projeniz var ise bizim ile iletişime geçmeniz halinde sizin projelerinizide geliştirebiliriz.